fbpx

O nas

About Us

Auto detailing Bogatynia

Studio Pielęgnacji Aut

Z pasją interesujemy się każdym pojazdem, który wjeżdża do naszego studia. Traktujemy Twój pojazd jak swój własny i jesteśmy dumni i zadowoleni z przywrócenia Twojego samochodu do pierwotnego, nieskazitelnego stanu. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów i zapewnić większą radość i satysfakcję z Twojego samochodu.
Naszym celem jest, aby każdy klient otrzymał swój pojazd w stanie pokazowym i miał pewność, że wygląda jak najlepiej.

Co to jest Car Detailing?
Osoby, które chcą skorzystać z naszych usług, często mylą detailing samochodu ze zwykłym myciem. Chociaż obie usługi wymagają czyszczenia pojazdu, różnica między nimi jest dość ważna.
Głównym celem myjni samochodowej jest usunięcie brudu, kurzu, soli i brudu, który gromadzi się na zewnątrz pojazdu. Obejmuje to wnętrze pojazdu, ale rzadko, jeśli w ogóle.
W przypadku detailingu samochodowego celem jest sprawienie, aby pojazd wyglądał jak nowy na zewnątrz i wewnątrz. Tak więc, jeśli zadajesz sobie pytanie „czym tak naprawdę są detale samochodu?” odpowiedzią jest wyszkolony i utalentowany specjalista, który zastosuje sprawdzony system przywracania fabrycznej świeżości pojazdu. Detaliści używają specjalnego sprzętu i środków czyszczących, aby Twój pojazd wyglądał jak nowy.

Kontakt

Czynne

  • Pon-pt
    900 - 1700
  • Sob
    900 - 1400
  • Ndz
    zamknięte